Anasayfa / Astropay

Astropay

İnternet sitemiz üzerinden alınan Astropay kartlar ile online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli sanal karttır. Kişisel bilgilerinizi kullanmadan online alışveriş sitelerinden alışveriş imkanı sunar. Ayrıca diğer kredi kartlarından daha fazla avantajları bulunmaktadır.

Astropay kartı internet sitemiz üzerinden satın aldıktan sonra size bir pin kodu veriyoruz. Pin kodlarınızda satın aldığınız miktar kadar astropay kart içinde bakiyeniz olur.

Astropay Kart Satın Al

İnternet sitemiz üzerinden oldukça kolay bir şekilde astropay kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Astropay kart satın aldıktan sonra size pin kodu verilecek. Astropay kart kullanırken fazladan faiz ve kart ücreti ödemenize gerek yoktur. Yalnızca kartı satın alırken ne kadar alışveriş yapacaksınız bu miktarı ödemeniz gerekir.

Ucuz Astropay

İnternet sitemiz üzerinden kısa zamanda astropay kart satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra size verilen sanal pin kodlarını harcamak için anlaşmalı olan online alışveriş sitelerinin ödeme yöntemleri bölümünde astropay bölümüne girmeniz gerekir. Astropay kart tutarını ister tek seferde veya bir kısmını kullanabilirsiniz.

Astropay kart içerisinde tutarınız bittiği anda kartınız iptal olur ve internet sitemizden başka bir astropay kart almanız gerekir. Astropay kart sayesinde dolandırılma riski böylece ortadan kalkmış olur. Bu özellik sayesinde bir çok kişi astropay kartlarını tercih etmektedir. Astropay kart sayesinde internet sitelerine kişisel bilgilerinizi vermeden güvenli bir şekilde kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ön ödemeli sanal kart olan astropay kart kullanımdan sonra geçerliliği biter. Bu yüzden başkaları tarafından kullanılma riski de ortadan kalkmaktadır. Kullan ve at prensibine dayanan bir kart olduğu için asla kopyalanamaz ve içerisindeki miktardan fazla harcama yapılamaz. Kartın kullanımı oldukça kolay ve ücretsizdir.

Astropay Kart Nerelerde Kullanılır?

İnternet sitemiz üzerinden alınan astropay kart pin kodları tüm dünyada geçen yüzlerce online alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Bir çok kaliteli ve önemli sitelerde astropay kart kullanarak güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Dünya çapında çok geniş bir kullanım alanına sahip fakat ülkemizde de her geçen gün online alışveriş sitelerinde yaygınlaşmaktadır.