Anasayfa / Otopay

Otopay

Günümüzde, çeşitli sosyal medya veya kitle iletişimi araçlarında yaşanan dolandırıcılık olaylarına ait çok sayıda haberlere rastlamaktayız. İnsanlar sanal ortamlarda alışveriş yapmaya bu tür olaylardan dolayı mesafeli durmaya çalışmaktadır. Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için, geliştirilen ön ödemeli kart sistemlerinden otopay kart sistemini sizlere en ekonomik şartlarda temin etmeye çalışmaktayız. Sitemizden çeşitli oranlarda hazırlanmış otopay ön ödeme kartlarını kolaylıkla satın alabilir ve online sistemlerde güvenle kullanabilirsiniz.

Ucuz Otopay

Otopay ön ödeme kartı, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Kendinize ait online alışveriş siteniz veya online oyun sitenizde para yatırma seçenekleri arasında güvenle kullanabilirsiniz. Online alışveriş sitelerinde, banka hesaplarınız üzerinden direk olarak yapacağınız işlemlerde, banka bilgilerinizin kötü niyetli kişiler eline geçme ihtimali yüksektir. Otopay kartı ile bu sorunların üstesinden gelmiş olursunuz. Sitemizden alacağınız otopay ön ödeme kartını kullanarak güvenli olarak işlemlerinizin yapabilirsiniz. Otopay kartı sahibi olduğunuzda, internet üzerinden yapacağınız işlemleriniz için kredi kartı veya banka hesabınızı kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Otopay Kart Satın Al

Otopay ön ödeme kartını, 18 yaşını doldurmuş olan, internet üzerinden sıklıkla alışveriş yapan, online oyun sitelerine üyelikleri bulunan herkes kullanabilmektedir. Sitemizden aldığınız otopay ön ödeme kartının 16 haneli numarasını ve pin kodunu girerek, sanal ödeme işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Otopay kartınınız güvenliği için kart numaranız ve pin numaranızı üçüncü şahıslar ile paylaşmamalısınız. İşlemleriniz sonunda kartınızda kalan bakiyenizi bozdurmak isterseniz, sitemiz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz ve talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Otopay Nasıl Kullanılır?

Sitemizde sizler için hazırlamış olduğumuz otopay ön ödeme kartı kullanım süresi 1 yıldır. 1 yıl içerisinde çeşitli online alışveriş veya online oyun sitelerinde kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca kartınız geçerli olacaktır. Online alışveriş sitelerinizin para ödeme bölümlerine ekleyeceğiniz otopay ödeme sistemi ile müşterilerinizden güvenli bir şekilde ödemelerinizi alabileceksiniz. Otopay kartını kullanabilmek için, ödeme yapacağınız online sistemin para yatırma bölümünde otopay seçeneğini seçmeniz ve kart numarasını ile kartınızın değerini yazmanız yeterlidir. Kalan bakiyenizi bozdurmak istiyorsanız, sitemiz müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.