Anasayfa / Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Paykasa adı verilen sistem internet alışverişlerinde satın alma işlemlerinde kullanılan güvenli bir sistemdir. Diğer bir adı ile bu sistem kredi kartı ya da banka kartı gibi bir ödeme yöntemidir. Paykasa işlemleri süreli güncellenen bir sistem olması, finansal anlamdaki işlemlerinde hiçbir zaman aksama yaşanmaması nedenlerinden dolayı herkesin tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca güvenilirlik konusunda da Paykasa müşterilerinden tam not almıştır. Bu sistem içerisinde Paykasa kartına yükleme ya da bozdurma işlemi yapılmaktadır. Firmamız üzerinden yapacağınız paykasa bozdurma işlemlerinizde güvenlik üst düzeydedir. Firmamızın sitesi SSL güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır. Hiçbir işleminiz üçüncü bir kişi tarafından görüntülenemez.

Paykasa Kart Bozdurma

Paykasa yükleme işlemlerinde para cinsi olarak Euro kullanılmaktadır. Lakin firmamızı kullanarak yapacağınız bozdurma işlemlerinde Euro kullanarak yaptığınız yükleme işlemlerine karşın dilerseniz bozdurma işleminizi Türk Lirası olarak yapabiliriz. Bu bozdurma işlemi sırasında Euro / Türk Lirası farkından dolayı herhangi bir zarar uğramamanız için ise firmamız yoğun ve titiz bir çalışma yürütmektedir.

Türk Lirası olarak yapacağınız bozdurma işleminiz sırasında Euro kuru esas alınır ve gerçek kur üzerinden paranızı bozdurursunuz. Paykasa kartlarınızdaki bozdurma işlemleriniz kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. Ayrıca bozdurma işlemi yapmanıza gerek kalmadan da firmamız bünyesinde bulunan Paykasa’daki Euro cinsindeki paranızın kaç Türk Lirası’na denk geldiğini her zaman hesaplattırabilirsiniz. Böylelikle firmamız üzerinden yapacağınız işlemleri doğru zamanda yaparak herhangi bir kur farkından doğabilecek olan zararın önüne geçmiş olursunuz.

Komisyonsuz Paykasa Kart Bozdurma

Sitemiz üzerinden yapacağınız bozdurma işlemlerinizde yedi gün yirmi dört saat boyunca online olarak destek sağlayan çalışma arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bozdurma işlemleriniz çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu bozdurma işleminizde ise sizden kişisel bilgileriniz dışında sizi uğraştıracak olan hiçbir belge istenmemektedir.

Paykasa Bozdurmada Son Kullanıma Dikkat

Paykasa kartlarınızda bozdurma işlemleriniz için firma tarafından belirlenen bir tarih bulunur. Paykasalarda bozdurma işlemlerinizi firmamız üzerinden kartı aldığınız tarih üzerinden 365 gün geçmeden yapmak zorundasınız.