Anasayfa / Paykwik

Paykwik

Sizler için hazırlamış olduğumuz ön ödemeli kartı sistemleri içerisinde yer alan Paykwik ön ödemeli kart sistemini, sitenizin para ödeme sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paykwik dünya genelinde birçok online oyun sitesi ve online alışveriş sitelerinde güvenle kullanılan en hızlı işlem yapabilen, kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunan bir ödeme sistemidir. Online alışveriş veya online oyun sitelerinizde paykwik ödeme sistemi ile müşterilerinize güvenli hizmet sunabilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Ucuz Paykwik

Online siteler üzerinde sanal para yatırma işlemlerinde insanlar güvenlik açısından biraz tedirgin davranmaktadırlar. Paykwik ön ödemeli kart sistemi olarak, online sistemlerde kullanılan en güvenilir ödeme sistemlerinden birisidir. Kişisel banka hesabınızın güvenliğini sağlayabilmek için, bizlerden paykwik kartını çeşitli değerlerde sunulan kart çeşitlerinden birisini seçerek alabilir ve sanal alışverişlerinizde bu kartınızı kullanarak, güvenlik sorunlarının üstesinden gelmiş olursunuz. Oyun veya alış veriş sitelerinizde müşterilerinize para yatırma seçeneği olarak sunacağınız, paykwik sayesinde müşteri memnuniyetinizi artıracaksınız. Sitemizden paykwik kartlarınızı en ekonomik şartlarla temin edebilirsiniz.

Paykwik Satın Al

Paykwik ön ödeme kartı almak istediğinizde öncelikle, sitemiz paykwik ücretlerini incelemeniz ve ihtiyacınız olan değerdeki karta karar vermeniz gerekir. Daha sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak, paykwik kartı alacağınızı ve alacağınız kart değerini belirtmelisiniz. Müşteri hizmetlerimizin size vereceği hesap numarasına, kart değeri kadar para yatırmanız istenecektir. Ödemelerinin gerçekleştikten ve onaylandıktan sonra, kart müracaatı için belirlediğiniz, mail adresinize veya cep telefonunuza, kartın 20 haneli numarası ile Pin kodu gelecektir. Yapacağınız alışverişlerinizde paykwik kartınızı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Sitemizde paykwik kart değerlerini sizler için, Euro ve TL değerlerinde sunmaktayız. Paykwik kart değerleri, en az 10 euro veya 52 TL’den başlamakta, 20, 25, 30, 50, 60, 100, 150, 200, 250, 500 ve 1000 euro (5000 TL) arasında bulunmaktadır. Yapacağınız alışveriş miktarına göre kart oranını seçmelisiniz. Alışveriş yaptığınız online mağaza sitesinin para yatırma bölümünde, paykwik ön ödeme sistemini seçmeli, açılan bölüme, paykwik kartınızın 20 haneli numarasını ve değerini yazarak, para ödeme işlemini yapabilirsiniz. İşlemin onaylanması için Pin kodunu girerek işlemi onaylarsınız alışverişiniz tamamlanmış olur.